Volg ons op: 

logo-twitteryoutube-icoon

Contactpersonen

Binnen De Samenwerking BV zijn de volgende personen uw eerste aanspreekpunt.

Richard Wijntjes

Directeur

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
0623547346
r.wijntjes@desamenwerkingbv.nl

Roland Bouw

Calculator/projectleider Grond-, Weg- & Waterbouw
calculatie & werkvoorbereiding

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 238 975 76
r.bouw@desamenwerkingbv.nl
Harry Smits

Harry Smits

Uitvoerder Grond-, Weg- & Waterbouw

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 51 350 953
h.smits@desamenwerkingbv.nl
Martin Haveman

Martin Haveman

Uitvoerder Grond-, Weg- & Waterbouw

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 10 00 63 02
m.haveman@desamenwerkingbv.nl
marcel betten

Marcel Betten

Transport/ Handel / Agrarisch advies/  Promotie

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
m.betten@desamenwerkingbv.nl
arjan_van_de_hoef

Arjan van de Hoef

Planning

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
a.vandehoef@desamenwerkingbv.nl
Marleen_Tjassing

Marleen Tjassing

Planning/ Certificeringen

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
m.tjassing@desamenwerkingbv.nl

Laatste nieuws

Mais-1.1

Maïsoogst 2021

22 oktober 2021

De maïsoogst van 2021 is in volle gang. Onderstaand een impressie van de oogstwerkzaamheden.

Lees meer...