Volg ons op: 

logo-twitteryoutube-icoon

Contactpersonen

Binnen De Samenwerking BV zijn de volgende personen uw eerste aanspreekpunt.

jan-roelof betten

Jan-Roelof Betten

Directeur/ Eigenaar

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 53 728 406
jr.betten@desamenwerkingbv.nl
Alex_Bannink

Alex Bannink

Calculator/projectleider Grond-, Weg- & Waterbouw
calculatie & werkvoorbereiding

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 238 975 76
a.bannink@desamenwerkingbv.nl
Harry Smits

Harry Smits

Uitvoerder Grond-, Weg- & Waterbouw

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 51 350 953
h.smits@desamenwerkingbv.nl
Martin Haveman

Martin Haveman

Uitvoerder Grond-, Weg- & Waterbouw

Telefoon
Mobiel
e-mail
0561 42 16 41
06 10 00 63 02
m.haveman@desamenwerkingbv.nl
marcel betten

Marcel Betten

Planning/ Certificeringen/ Promotie

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
m.betten@desamenwerkingbv.nl
dennis_postma

Dennis Postma

Planning

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
d.postma@desamenwerkingbv.nl
Marleen_Tjassing

Marleen Tjassing

Planning/ Certificeringen

Telefoon
e-mail
0561 42 16 41
m.tjassing@desamenwerkingbv.nl

Laatste nieuws

Sleufsilo-3.2

Sleufsilo Nieuwehorne

18 juni 2018

De Samenwerking BV heeft in Nieuwehorne een prachtige nieuwe sleufsilo gerealiseerd.

Lees meer...